plakat a3 zamosc

Centrum pomocy interdyscyplinarnej

plakat a3 zamosc

W ramach projektu z dniem 19 sierpnia rozpoczęło funkcjonowanie Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej – filia w Zamościu a  także Terenowy Punkt Pomocy Interdyscyplinarnej w Krasnymstawie. Wsparcie jest bezpłatne i skierowane do osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz ich rodzin. Nie mamy wystarczających środków na promocję, a zależy nam na tym, by jak najszerzej rozpowszechnić informację o Centrum, by z bezpłatnego wsparcia mogli skorzystać wszyscy potrzebujący, którzy zetknęli się z tym trudnym zjawiskiem przemocy. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc i przyczynienie się tym samym do pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

W ramach Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej będą prowadzone następujące działania:

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej” z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym

-poradnictwo prawne

-poradnictwo psychologiczne/psychoterapeutyczne

– psychoterapia,

-doradztwo zawodowe,

-konsultacje z pracownikiem socjalnym,

-pokrycie kosztów związanych z edukacją ogólnokształcącą i zawodową,

-finansowanie dojazdu do CPI w Zamościu

-oraz bony żywnościowe.

 

Oferta CPI charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, standaryzacją świadczonych usługi ukierunkowanych na interdyscyplinarne wsparcie dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i ich rodzin.

Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej działa w Zamościu przy ul. Partyzantów 57. Nasze biuro jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20. Terenowy Punkt Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Krasnymstawie funkcjonuje przy ul. Okrzei 4/5 (siedziba Stowarzyszenia Integracyjnego „WINDA”). 

 

 

           Zapraszamy wszystkich potrzebujących do skorzystania ze wsparcia Centrum. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu  887 219 361 oraz adresem e-mail: zamosc.cpi@stowarzyszeniebonafides.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *